Регіональний семінар викладачів англійської мови «Розвиток комунікативних здібностей на уроках іноземної мови з використанням інтерактивних методів навчання» у Маріупольському професійному ліцеї

Те, що я чую, я забуваю. Те, що я бачу й чую, я трохи пам’ятаю.
Те, що я чую, бачу й обговорюю, я починаю розуміти.
Коли я чую, бачу, обговорюю й роблю, я набуваю знань і навичок.
Коли я передаю знання іншим, я стаю майстром.
Конфуцій

На базі Маріупольського професійного ліцею відбувся регіональний семінар викладачів англійської мови «Розвиток комунікативних здібностей на уроках іноземної мови з використанням інтерактивних методів навчання».

Першою відкрила семінар викладач Маріупольського професійного ліцею Іващенко Тетяна Іванівна.

Тетяна Іванівна наголосила, що запорукою успішної мовної активності учнів є також і нетрадиційні форми уроків з використанням інтерактивних технологій, в ході яких учні долучаються до культури країн мови, що вивчають, а також розширюють знання про культурну спадщину рідної країни, оскільки це дозволяє брати активну участь у діалозі культур.

Іващенко Т.І. зазначила, що розвитку комунікативної компетентності сприяє проведення інтерактивних уроків: урок-екскурсія, урок-спектакль, урок-гра, урок-семінар і подібне.

Також своїм досвідом із використання інтерактивних технологій поділилась викладач Машинобудівного ліцею Харабет Ольга Геннадіївна.

Ольга Геннадіївна зазначила, що сучасні діти – це покоління ІКТ. Серед засобів ІКТ, які вона найчастіше використовує в своїй роботі – це інтерактивні комплекси, тестування, електронні словники, зібрання мультфільмів, відеофільмів та аудіозаписів.

Харабет О.Г. детально зупинилась на візуалізації, що є проміжною ланкою між навчальним матеріалом  і результатом навчання. Це дозволяє »ущільнити» процес пізнання, очистити його від другорядних деталей і, тим самим оптимізувати.  Найбільш уживаними є «скрайбінг» ( використання замальовок для проведення уроків), Quizlet (безкоштовний онлайн-сервіс для створення та застосування флеш-карток і навчальних ігор за різними категоріями), візуальна стіна Padlet (формування освітнього простору для взаємодії учасників проекту  з педагогом та один з  одним).

Продовжила роботу семінару викладач Маріупольського будівельного ліцею Носач Тетяна Анатоліївна, яка в своїй доповіді розкрила особливості роботи з інтерактивною дошкою. Для викладача інтерактивна дошка відкриває безмежну кількість можливостей для підвищення мотивації здобувачів освіти та більш ефективного навчання іноземної мови.

У підсумку роботи семінару регіональний методист Глобіна Ніна Сергіївна  подякувала усім за активну участь у роботі та побажала всім творчого натхнення та кар’єрного зростання.

Україна, м Маріуполь
вул. Воїнів-Визволителів, 8
(лівий берег)

Приймальна комісія:
+38 (067) 780 73 65
+38 (098) 313 72 70

Приймальна директора:
+38 (097) 562 06 78

+38 (0629) 58 75 60

Навчальна частина:
+38 (0629) 58 75 64


Ел. пошта: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

© 2019. Маріупольський професійний ліцей