Під час уроку теоретичного навчання спеціальної технології слюсарів колісних транспортних засобів у Маріупольському професійному ліцеї здобувачі освіти під керівництвом викладача Андрійчука О.М. у малих групах вивчали систему живлення легкового автомобіля: будову та принцип дії. Детально зупинились на окремих складових паливної системи: карбюратора та бензонасоса. Також ознайомились із процесами фільтрації палива та різновидами  фільтрів.

Детальніше...

У Маріупольському професійному ліцеї був проведений урок-практикум зі спеціальної технології слюсарів колісних транспортних засобів.

На цьому уроці учні самостійно, але  під контролем викладача Андрійчука О.М., проводили роботи з технічного обслуговування автомобіля: заміна мастила, заміна масляного, повітряного та паливного фільтрів.

Учні з цікавістю та особливою уважністю поставились до завдань, оскільки відпрацьовували вже набуті теоретичні навички та знання на практиці.

Детальніше...

Те, що я чую, я забуваю. Те, що я бачу й чую, я трохи пам’ятаю.
Те, що я чую, бачу й обговорюю, я починаю розуміти.
Коли я чую, бачу, обговорюю й роблю, я набуваю знань і навичок.
Коли я передаю знання іншим, я стаю майстром.
Конфуцій

На базі Маріупольського професійного ліцею відбувся регіональний семінар викладачів англійської мови «Розвиток комунікативних здібностей на уроках іноземної мови з використанням інтерактивних методів навчання».

Детальніше...

  • 1
  • 2

Україна, м Маріуполь
вул. Воїнів-Визволителів, 8
(лівий берег)

Приймальна комісія:
+38 (067) 780 73 65
+38 (098) 313 72 70

Приймальна директора:
+38 (097) 562 06 78

+38 (0629) 58 75 60

Навчальна частина:
+38 (0629) 58 75 64


Ел. пошта: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

© 2019. Маріупольський професійний ліцей